ثبت نام بازی انفجار

اگر چرخی در اینستاگرام بزنید متوجه می‌شوید یک بازی با نام انفجار مورد توجه مردم است. اینفلوئنسرهای زیادی در حال تبلیغ این بازی هستند و کاربران زیادی هم عکس از بردهای میلیونی خود و درآمدهای آنچنانی از این بازی منتشر می‌کنند. اما قدم اول برای وارد شدن به دنیای بازی انفجار مطالعه آموزش ثبت نام بازی انفجار است.

اگر برای شما جذاب است که بدانید از کجا شروع کنید و چگونه در این بازی پول بسازید، در این مطلب همراه ما باشید.

پیدا کردن سایت معتبر بازی انفجار

در قدم اول باید یک سایت خوب برای بازی انفجار پیدا کنید. ما در مطلبی سایت‌های شرط‌بندی خوب را نیز معرفی کرده‌ایم. سایت حضرات، تاک تیک، آس بت، هات بت و سایت‌های شرط‌بندی خوبی برای اینکار وجود دارد. برخی سایت‌ها مانند بازی انفجار تاینی بت، به میز تخصصی بازی انفجار معروف البته توجه کنید که حتما وارد یک سایت ایرانی شوید. بازی انفجار سایت‌های ایرانی بسیار راحت‌تر و جذاب‌تر است. دلیل آن هم داشتن درگاه پرداخت ایرانی و پشتیبانی فارسی است.

برای سهولت کار لینک برخی از سایت‌ها را در بالا قرار دادیم. برای ورود به این سایت‌ها از فیلتر شکن استفاده کنید.

ثبت نام در سایت بازی انفجار

Estimate Cost : IRR

Time Needed : 00 days 00 hours 15 minutes

بت نام در سایت بازی انفجار بسیار ساده است. شما تنها باید نام خود را واقعی و درست وارد کنید. بقیه موارد را می‌توانید غیر واقعی پر کنید.

 1. ورود به سایت

  برای این آموزش سایت حضرات را انتخاب کرده‌ایم و ثبت نام در سایت انفجار حضرات را توضیح می‌دهیم. ابتدا وارد سایت حضرات به آدرس hazarat.top شوید. در سایت حضرات روی آیکون فهرست کلید کنید تا فهرست سایت را مشاهده کنید.
  گزینه دیگر برای ثبت نام، سایت معتبر ریچ بت است. این سایت نیز به ضرایب بالای بازی انفجار معروف است.
  ورود به سایت حضرات

 2. ورود به فرم ثبت نام

  بعد از کلیک روی گزینه فهرست، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. در این فهرست روی گزینه «ثبت نام» در بالای فهرست کلیک کنید.
  ورود به فرم ثبت نام

 3. پر کردن فرم ثبت نام

  بعد از ورود به فرم ثبت نام، شما باید با وارد کردن ایمیل، رمز عبور، شماره موبایل، نام کامل و کد امنیتی، فرم را تکمیل کنید. توجه کنید باید نام خود را واقعی وارد کنید. در غیر این صورت هنگام احراز هویت مشکل پیدا می‌کنید و نمی‌توانید جایزه خود را برداشت کنید.
  فرم ثبت نام حضرات

 4. ورود به حساب کاربری

  بعد از ثبت نام، می‌توانید با استفاده از ایمیل و رمزی که در مرحله قبل انتخاب کردید، وارد سایت انفجار شوید. برای اینکار دوباره روی فهرست بالای سایت کلیک کنید و اینبار وارد بخش «ورود به حساب کاربری» شوید.
  ورود به سایت حضرات

 5. پر کردن فرم ورود

  فرم ورود به سایت را با استفاده از ایمیل و رمز عبور خود تکمیل کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کردید وارد بخش «بازیابی رمز عبور» شوید.
  فرم ورود به جضرات

 6. شارژ حساب

  برای ورود به بازی انفجار باید حتما حساب کاربری خود را شارژ کنید. حداقل مبلغ شارژ مبلغ ناچیز ۱۰ هزار تومان است. برای شارژ حساب از فهرست سایت وارد بخش «افزایش موجودی» شوید.
  افزایش موجودی در حضرات

 7. پرداخت اینترنتی

  برای شارژ حساب می‌توانید از کارت بانکی خود استفاده کنید، ووچر پرفکت مانی تهیه کنید یا بیت کوین ارسال کنید. امن‌ترین روش در سایت بازی انفجار روش ووچر پرفکت مانی است. می‌توانید از سایت‌های صرافی قانونی در ایران ووچر پرفکت مانی تهیه کنید.
  درگاه پرداخت در سایت حضرات

 8. ورود به بازی انفجار

  بعد از شارژ حساب شما می‌توانید مستقیم وارد بازی انفجار شوید. برای اینکار از فهرست سایت وارد بازی انفجار شوید و از بازی در کنار هزاران بازیکن دیگر لذت ببرید.
  ورود به بازی انفجار حضرات

Tools
 • موبایل یا کامپیوتر
 • فیلتر شکن
Materials
 • اینترنت
 • کارت بانکی، حساب پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی

آموزش انجام بازی انفجار

تبریک! حالا که وارد بازی انفجار شده‌اید و چند دست بازی کردید، کاملا با محیط این بازی شرطی کازینویی آشنا شده‌اید.

گام بعدی برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه‌ای، آشنایی بیشتر با استراتژی‌های شرط‌بندی، روش‌های مدیریت بانک در سایت شرط‌بندی، ترفندهای بازی انفجار، حقه‌های تشخیص ضریب در بازی انفجار، تسلط ذهنی به بازی و مفاهیم شرط‌بندی مسئولانه است.

بهتر است به یاد داشته باشید که همیشه در سایت معتبر بازی انفجار بازی کنید. سایت‌های زیادی وجود دارند که ممکن است اطلاعات کارت بانکی شما را بدزدند، حساب شما را بدون دلیل مسدود کنند یا جایزه شما را واریز نکنند. سایت‌هایی که در این مطلب توضیح داده شد، از نظر اعتباری و قدمت، سایت‌های معتبر و شناخته شده‌ای هستند.

مطالب مرتبط